Koncno ena pametna. Zdej pa ze nehite spamat pa rajs nej on ko je najbolj zagret naredi eno online anketo pa bo, ce ze hocete met demokracijo. Prokleti kekci. Pizda, nekateri se vedete kot neki veleumi okrog katerih se svet vrti in mislite da ste nekaj posebnega ce ste na tem faksu in znate eno for zanko napisat.
Pa lep pozdrav. -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Eva Verstovšek Sent: Sunday, May 21, 2006 9:58 PM To: FRIClist Subject: RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Vi ste res nori...en se namrdne, da mu petek ni všeè, ker je paè petek in zdej hoète zato kolokvij prestavt. Kot je Matej napisu...verjetno se folk ne oglaša tud zarad tega ker sploh ne ve za vašo idejo o prestavitvi kolokvija in se pripravlja na petek!!! Ne vem zakaj morte res èist vsak kolokvij k smo ga letos pisal prestavt. Datumi se postavijo, da se jih držimo, ne pa da si zmišljujemo. Enim èetrtek ali pa kateri drugi datum ne ustreza, ker imajo na faxu milijon ostalih stvari in bi jim(nam) petek najbolj ustrezal, pa èeprav je to petek in še zveèer. Ker pa enim ni všeè pisat v petek, da bodo revèki šli prej domov, naj bi se pa kolokvij prestavil. Pa kaj vam ni jasno?!?!?! Puste tko kt je in ne drezajte v stvari, ki so zato, da se jih držite!!!! Send instant messages to your online friends http://uk.messenger.yahoo.com
