LOL! Še malo pa ne boste več sitni, ampak neizmerno zabavni... BTW Betalord...Ob osmih zvečer se bo piknik prelevil v piTnik :-)
On 5/21/06, Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A dej dej, ob osmih zvecer pa ja menda ne bodo imeli piknika...
LOL! Še malo pa ne boste več sitni, ampak neizmerno zabavni... BTW Betalord...Ob osmih zvečer se bo piknik prelevil v piTnik :-)
On 5/21/06, Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A dej dej, ob osmih zvecer pa ja menda ne bodo imeli piknika...