Eden se ni spomnu, ampak se vedno vodi vecina za cetrtek. Res ne znate do 50
prestet ??

On 3/22/06, Jure Polutnik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Koncno ena pametna.
Zdej pa ze nehite spamat pa rajs nej on ko je najbolj zagret naredi eno
online anketo pa bo, ce ze hocete met demokracijo.
Prokleti kekci. Pizda, nekateri se vedete kot neki veleumi okrog katerih
se svet vrti in mislite da ste nekaj posebnega ce ste na tem faksu in znate
eno for zanko napisat.

Pa lep pozdrav.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Eva
Verstovšek
Sent: Sunday, May 21, 2006 9:58 PM
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Vi ste res nori...en se namrdne, da mu petek ni všeè,
ker je paè petek in zdej hoète zato kolokvij prestavt.
Kot je Matej napisu...verjetno se folk ne oglaša tud
zarad tega ker sploh ne ve za vašo idejo o prestavitvi
kolokvija in se pripravlja na petek!!!

Ne vem zakaj morte res èist vsak kolokvij k smo ga
letos pisal prestavt. Datumi se postavijo, da se jih
držimo, ne pa da si zmišljujemo. Enim èetrtek ali pa
kateri drugi datum ne ustreza, ker imajo na faxu
milijon ostalih stvari in bi jim(nam) petek najbolj
ustrezal, pa èeprav je to petek in še zveèer. Ker pa
enim ni všeè pisat v petek, da bodo revèki šli prej
domov, naj bi se pa kolokvij prestavil. Pa kaj vam ni
jasno?!?!?!

Puste tko kt je in ne drezajte v stvari, ki so zato,
da se jih držite!!!!


Send instant messages to your online friends http://uk.messenger.yahoo.com




Reply via email to