+1 ;)

LP,
Matjaz

On Fri, 2006-05-26 at 17:51 +0200, Jernej Vrcko wrote:
> Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal ali bo
> morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2.
> junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to zgodi, če
> se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj (bok
> ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo.
> Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to tudi
> storite.
> Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste hkrati
> resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do sredine
> naslednjega tedna število interesentov javim asistentu.
> 
> LP in srečno v izpitnem obdobju!
> Jernej
> 


Reply via email to