+1 ;) LP, Matjaz
On Fri, 2006-05-26 at 17:51 +0200, Jernej Vrcko wrote: > Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal ali bo > morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2. > junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to zgodi, če > se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj (bok > ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo. > Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to tudi > storite. > Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste hkrati > resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do sredine > naslednjega tedna število interesentov javim asistentu. > > LP in srečno v izpitnem obdobju! > Jernej >
