Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:

Obveznosti

Pisni del izpita

  a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na 
vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po drugem 
kolokviju.
ali

  a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
Ustni del izpita (teorija)

  a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo oproščeni 
ustnega izpita.
Torej veselo na vpis ocene :)

lp, Pater

Reply via email to