Nobenga ni ruknu pomoje. Pr ns smo ze 4je prsli tja okol pol 2h al pa se mal
prej, pa je model vse 4 vprasov isto (trdnjavske polinome). Tko da pr ns ni
nbenga ruknu, pa normalne ocene nm je dau. Reku pa je, da ce ne bo kdo znov,
da bo pac dau nizjo oceno.

Lp, ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen
Grabec
Sent: Thursday, June 01, 2006 3:07 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika

Matr so bedni a ne...
A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu k
jih je spraševal... ?

LP, Domen

On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> ALoha!
>
> Ja danes se je ta stran spremenila in pise...
>
> *Obveznosti*
>
> Pisni del izpita
>
>    - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na
>    vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
>    drugem kolokviju.
>
> ali
>
>    - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
>
> Ustni del izpita (teorija)
>
>    - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
>    indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno
> vprašanje, ki
>    mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.
>
>
> ....???!?!?!?
>
>
> On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:
> >
> > Obveznosti
> >
> > Pisni del izpita
> >
> >   a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev;
> na
> > vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
> > drugem kolokviju.
> > ali
> >
> >   a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
> > Ustni del izpita (teorija)
> >
> >   a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo oproščeni
> > ustnega izpita.
> > Torej veselo na vpis ocene :)
> >
> > lp, Pater
> >
>


Reply via email to