Kriterij je standarden. Ustni vam ne zbezi. Je pa res da ne vpliva kej dosti na oceno, vsaj danes nobenemu ni. Srecno!:-)
- Re: [Friclist] kombinatorika Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika blaz gvajc
- Re: [Friclist] kombinatorika Luka Kokalj
- Re: [Friclist] kombinatorika Luka Grah
- Re: [Friclist] kombinatorika Miha Sinkovec
- Re: [Friclist] kombinatorika Domen Grabec
- RE: [Friclist] kombinatorika Ana Kranner
- Re: [Friclist] kombinatorika Luka Kokalj
- RE: [Friclist] kombinatorika Ana Kranner
- Re: [Friclist] kombinatorika Domen Grabec
- Re: [Friclist] kombinatorika Pater.jr
