Matr so bedni a ne... A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu k jih je spraševal... ?
LP, Domen On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
ALoha! Ja danes se je ta stran spremenila in pise... *Obveznosti* Pisni del izpita - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po drugem kolokviju. ali - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov. Ustni del izpita (teorija) - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno vprašanje, ki mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor. ....???!?!?!? On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu: > > Obveznosti > > Pisni del izpita > > a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na > vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po > drugem kolokviju. > ali > > a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov. > Ustni del izpita (teorija) > > a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo oproščeni > ustnega izpita. > Torej veselo na vpis ocene :) > > lp, Pater >
