ok eno cudno vprasanje glede kombinatorike... kako nam bo pa vpisal oceno ce ni kao roka razpisanega? ali kam se naj prijavimo na estudentu? ali pa bo to Skrekovski sam postimo in nas prijavil?
On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu: Obveznosti Pisni del izpita a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po drugem kolokviju. ali a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov. Ustni del izpita (teorija) a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo oproščeni ustnega izpita. Torej veselo na vpis ocene :) lp, Pater
-- Lp, Jernej
