ALoha!

Ja danes se je ta stran spremenila in pise...

*Obveznosti*

Pisni del izpita

  - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na
  vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
  drugem kolokviju.

ali

  - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.

Ustni del izpita (teorija)

  - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
  indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno vprašanje, ki
  mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.


....???!?!?!?


On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:

Obveznosti

Pisni del izpita

  a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na
vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
drugem kolokviju.
ali

  a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
Ustni del izpita (teorija)

  a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo oproščeni
ustnega izpita.
Torej veselo na vpis ocene :)

lp, Pater

Reply via email to