mislm da je Luka hotu rect da c bi njemu znizow bi blo 6/5... Pr men bi blo
lihk tok :D

LP, Domen

On 6/1/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ne ne, 8/8, 9/9, 8/8 pa 7/7. tok kokr smo kolokvije pisal po procentih. :p

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Luka
Kokalj
Sent: Thursday, June 01, 2006 3:19 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika

Se pravi 6/5 :D

2006/6/1, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> Nobenga ni ruknu pomoje. Pr ns smo ze 4je prsli tja okol pol 2h al pa se
> mal
> prej, pa je model vse 4 vprasov isto (trdnjavske polinome). Tko da pr ns
> ni
> nbenga ruknu, pa normalne ocene nm je dau. Reku pa je, da ce ne bo kdo
> znov,
> da bo pac dau nizjo oceno.
>
> Lp, ana
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Domen
> Grabec
> Sent: Thursday, June 01, 2006 3:07 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] kombinatorika
>
> Matr so bedni a ne...
> A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu
k
> jih je spraševal... ?
>
> LP, Domen
>
> On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > ALoha!
> >
> > Ja danes se je ta stran spremenila in pise...
> >
> > *Obveznosti*
> >
> > Pisni del izpita
> >
> >    - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev;
na
> >    vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili
> po
> >    drugem kolokviju.
> >
> > ali
> >
> >    - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
> >
> > Ustni del izpita (teorija)
> >
> >    - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
> >    indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno
> > vprašanje, ki
> >    mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.
> >
> >
> > ....???!?!?!?
> >
> >
> > On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:
> > >
> > > Obveznosti
> > >
> > > Pisni del izpita
> > >
> > >   a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh
kolokvijev;
> > na
> > > vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili
po
> > > drugem kolokviju.
> > > ali
> > >
> > >   a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
> > > Ustni del izpita (teorija)
> > >
> > >   a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo
> oproščeni
> > > ustnega izpita.
> > > Torej veselo na vpis ocene :)
> > >
> > > lp, Pater
> > >
> >
>
>
>



Reply via email to