A pa na FRI res ne razumejo, da ce rece ni ustnih to pomen ni ustnih?!?!

----- Original Message ----- From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, June 01, 2006 3:06 PM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika


Matr so bedni a ne...
A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu k
jih je spraševal... ?

LP, Domen

On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

ALoha!

Ja danes se je ta stran spremenila in pise...

*Obveznosti*

Pisni del izpita

   - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na
   vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
   drugem kolokviju.

ali

   - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.

Ustni del izpita (teorija)

   - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
   indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno
vprašanje, ki
   mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.


....???!?!?!?


On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:
>
> Obveznosti
>
> Pisni del izpita
>
>   a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev;
na
> vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
> drugem kolokviju.
> ali
>
>   a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
> Ustni del izpita (teorija)
>
> a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo > oproščeni
> ustnega izpita.
> Torej veselo na vpis ocene :)
>
> lp, Pater
>




Reply via email to