A pa na FRI res ne razumejo, da ce rece ni ustnih to pomen ni ustnih?!?!
----- Original Message -----
From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, June 01, 2006 3:06 PM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika
Matr so bedni a ne...
A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu k
jih je spraševal... ?
LP, Domen
On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
ALoha!
Ja danes se je ta stran spremenila in pise...
*Obveznosti*
Pisni del izpita
- Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na
vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
drugem kolokviju.
ali
- Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
Ustni del izpita (teorija)
- Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno
vprašanje, ki
mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.
....???!?!?!?
On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:
>
> Obveznosti
>
> Pisni del izpita
>
> a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev;
na
> vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po
> drugem kolokviju.
> ali
>
> a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
> Ustni del izpita (teorija)
>
> a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo
> oproščeni
> ustnega izpita.
> Torej veselo na vpis ocene :)
>
> lp, Pater
>