ma u kurac On 6/1/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kakor jst vem so predavanja NEOBVEZNA, zato lahko posameznik hodi ali pa ne. Nekdo ne hodi, ker se mu ne da, nekateri zato ker počne kaj bolj pametnega, spet tretji pa zato ne, ker so predavanja slaba in od njih ne odnese nič...zato so ankete stvar, ki bi jih morali izpolnjevati VSI. In temu primerno se jih potemtakem naj ne rešuje med predavanji, ampak naj se jih magar pošlje vsakemu študentu domov oz recimo ob samem vpisu v višji letnik. --- Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zdravo! > > > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo? > > Ne predavanjih kombinatorike. > > > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete > resevale pri TS-u, > > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo > privilegiranih :) > > Hja. Jih je potrebno obiskovati. > > > Mitar > > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
