Lahko še kdo prosim pove, kaj je bilo na "ustnem". Je mogoče komu
uspelo zvišat oceno?

lp, Črt

On 6/1/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
to sem pobral s strani... a potem so vpisi (+ustni) tudi naslednji teden
sreda, cetrtek, petek ??
pa a kdo že ve kako se je za prijavit na izpit kombinatorike če smo s
kolokviji opravil (če sploh)

a je dons sploh komu znižal oceno oz. ga vrgel (če ni prav čisto nič vedel
:)

 29. maj - 4. junij
Vpisovanje ocen pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek od 14h
do 15h na Lepem potu 11.
*Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene
predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno vprašanje, ki mu
lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.*

**
5. junij - 11. junij
Vpisovanje ocen pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v sredo, četrtek in petek
od 14h do 15h na Lepem potu 11.
*1. izpit*: četrtek, 8. junija ob 16h v P1.





On 6/1/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Pomirte se vsi ker je ta ustni bolj formalnost kot kaj drugega, vsaj tako
> je
> zgledalo danes ob 14
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> Of
> tistu
> Sent: Thursday, June 01, 2006 7:24 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika
>
> ma u kurac
>
> On 6/1/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > kakor jst vem so predavanja NEOBVEZNA, zato lahko
> > posameznik hodi ali pa ne. Nekdo ne hodi, ker se mu ne
> > da, nekateri zato ker počne kaj bolj pametnega, spet
> > tretji pa zato ne, ker so predavanja slaba in od njih
> > ne odnese nič...zato so ankete stvar, ki bi jih
> > morali izpolnjevati VSI. In temu primerno se jih
> > potemtakem naj ne rešuje med predavanji, ampak naj se
> > jih magar pošlje vsakemu študentu domov oz recimo ob
> > samem vpisu v višji letnik.
> >
> >
> >
> > --- Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > > Zdravo!
> > >
> > > > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo?
> > >
> > > Ne predavanjih kombinatorike.
> > >
> > > > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete
> > > resevale pri TS-u,
> > > > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo
> > > privilegiranih :)
> > >
> > > Hja. Jih je potrebno obiskovati.
> > >
> > >
> > > Mitar
> > >
> > >
> >
> >
> > __________________________________________________
> > Do You Yahoo!?
> > Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> > http://mail.yahoo.com
> >
> >
>
>
>

Reply via email to