hehe... pač nismo vsi 24/7 v ljubljani ane

On 6/2/06, Mojca Galun-rutka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zivjo!

Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na
začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo
naslovi na študentski svet.
Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in
poskrbela, da se bo ukrepalo.

Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim,
da se napiše resna reč, ker
če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj
je  bo bodoči dekan odločal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in
priznavanju vaše diplome) se ni javil
nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni
resna
lp

Mojca



Reply via email to