Kje so sploh rezultati?
 

Èrt Gorup <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Lahko ¹e kdo prosim pove, kaj je bilo na 
"ustnem". Je mogoèe komu
uspelo zvi¹at oceno?

lp, Èrt

On 6/1/06, tistu  wrote:
> to sem pobral s strani... a potem so vpisi (+ustni) tudi naslednji teden
> sreda, cetrtek, petek ??
> pa a kdo ¾e ve kako se je za prijavit na izpit kombinatorike èe smo s
> kolokviji opravil (èe sploh)
>
> a je dons sploh komu zni¾al oceno oz. ga vrgel (èe ni prav èisto niè vedel
> :)
>
>  29. maj - 4. junij
> Vpisovanje ocen pri prof. ©krekovskemu bo ta teden v èetrtek in petek od 14h
> do 15h na Lepem potu 11.
> *Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene
> predavatelj pridr¾uje pravico ¹tudentu zastaviti kak¹no vpra¹anje, ki mu
> lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.*
>
> **
> 5. junij - 11. junij
> Vpisovanje ocen pri prof. ©krekovskemu bo ta teden v sredo, èetrtek in petek
> od 14h do 15h na Lepem potu 11.
> *1. izpit*: èetrtek, 8. junija ob 16h v P1.
>
>
>
>
>
> On 6/1/06, ales  wrote:
> >
> > Pomirte se vsi ker je ta ustni bolj formalnost kot kaj drugega, vsaj tako
> > je
> > zgledalo danes ob 14
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> > Of
> > tistu
> > Sent: Thursday, June 01, 2006 7:24 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika
> >
> > ma u kurac
> >
> > On 6/1/06, jost pristavec  wrote:
> > >
> > > kakor jst vem so predavanja NEOBVEZNA, zato lahko
> > > posameznik hodi ali pa ne. Nekdo ne hodi, ker se mu ne
> > > da, nekateri zato ker poène kaj bolj pametnega, spet
> > > tretji pa zato ne, ker so predavanja slaba in od njih
> > > ne odnese niè...zato so ankete stvar, ki bi jih
> > > morali izpolnjevati VSI. In temu primerno se jih
> > > potemtakem naj ne re¹uje med predavanji, ampak naj se
> > > jih magar po¹lje vsakemu ¹tudentu domov oz recimo ob
> > > samem vpisu v vi¹ji letnik.
> > >
> > >
> > >
> > > --- Mitar  wrote:
> > >
> > > > Zdravo!
> > > >
> > > > > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo?
> > > >
> > > > Ne predavanjih kombinatorike.
> > > >
> > > > > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete
> > > > resevale pri TS-u,
> > > > > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo
> > > > privilegiranih :)
> > > >
> > > > Hja. Jih je potrebno obiskovati.
> > > >
> > > >
> > > > Mitar
> > > >
> > > >
> > >
> > >
> > > __________________________________________________
> > > Do You Yahoo!?
> > > Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> > > http://mail.yahoo.com
> > >
> > >
> >
> >
> >
>


                
---------------------------------
New Yahoo! Messenger with Voice. Call regular phones from your PC and save big.

Reply via email to