Adijo!

Zakaj bi se pa prtožval, zdej zarad tega, ker si bil vprašan neki osnovnga,
kar si itaq mogu vedet.

LP, Blaž.H

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca
Galun-rutka
Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] kombinatorika

Zivjo!

Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na 
začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa 
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa 
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo 
naslovi na študentski svet.
Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in 
poskrbela, da se bo ukrepalo.

Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, 
da se napiše resna reč, ker
če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj 
je  bo bodoči dekan odločal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in 
priznavanju vaše diplome) se ni javil
nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da 
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko 
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na 
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna
lp

Mojca



__________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com



Reply via email to