jst se nism prijavil na noben rok, pa mi je vpisal oceno brez kompliciranja.
aja, pa zahvala Mojci za ugodno rešitev glede ustnih!! :)

lp, Pater
----- Original Message ----- From: "Numero Uno" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Tuesday, August 22, 2006 11:29 AM
Subject: Re: [Friclist] vpis kombinatorike


Na kateri rok ste se pa prijavili? Jaz sem zamudil roke za prijavo in
sem prijavljen šele za 28. 8.
Za takrat pa pomoje itaq ne morejo / smejo vpisat ocen pred rokom?!

Upam da ne bo palamudil z ocenami kasneje :)

lp,


Ivan Turkovic wrote:
Zakaj jaz še vedno nimam vpisane ocene pri kombinatoriki?


On 8/16/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdaj so ocene ze vpisane. Glede zamude - ko sem sel na faks, mi je bilo
receno, da so sele danes dobili ocene v studentsko pisarno...

On 14/08/06, Eva Verstovšek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ekola, za vse tiste, ki še nimate vpisane
> kombinatorike...
>
> Tole je poslal Riste danes (14.8.06):
>
> Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
> studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo med
> 12h in 13h?
>
> lp,
> skrekovski
>
> Lp Anja
>
>
>
> ___________________________________________________________
> Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version is radically easier to
use"
> – The Wall Street Journal
> http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
>
>


--
lp, Domen Gostincar








__________ NOD32 1.1718 (20060821) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com



Reply via email to