Meni tudi se ni vpisal kombinatorike (v index ja, v estudenta ne), se pa
nisem na noben rok prijavil. Ali se moram prijaviti s kolokviji?
Kdaj pa ima kaksne govorilne ure? Oz koliko cajta rabi da odgovori na mail?

lp, Matej


Reply via email to