A je poj tole v Cju neki tazga:
Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj
sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napišem funkcijo
ki ji podam int ki pomeni številko funkcije oz. index v tabeli, in mi ta
funkcija nato vrne pointer na to funkcijo.
A je to to, al to ni to ???
LP, Blaž
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Monday, October 16, 2006 10:23 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] [PO] OS
Zdravo!
> In a je dal dons kako domaco nalogo do naslednjic in kaksno?
Da. Seveda. :-)
- nastej sistemske klice v zadnji verziji Linuxa
- napisi program v Cju (ali assemblerju, ali Javi, ce znas - gre, ker
sem to ze delal), ki prikaze delovanje klica sistemskih klicev v OS,
torej imas eno tabelico naslovov funkcij in potem imas nek handler, ki
ga poklices samo s stevilko (naslovom) v tej tabelici in on mora
poklicati tisto funkcijo s pravega mesta v tabelici
In lahko se odda naslednjic tudi prejsnja. Je rekel, da bo prvic
nekajkrat (3?) to dovolil se, da se navadimo.
Mitar
__________ NOD32 1.1804 (20061015) Informacija __________
To sporohilo je preveril protivirusni sistem NOD32.
http://www.nod32.com