Kaj moramo mi klicat pol funkcije (printf,...) ali sistemske klice (open, write, read,...) ??
19.10.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
printf, scanf, getc, .., niso sistemski klici. Vendar jih sigurno uporabljajo naprej za dostop do I/O. Pa sej al je reku da je treba sistemske funkcije klicat? Reku je, da je treba napisat program s katerim klièe¹ funkcijo iz tabele, ki je na poljubnem mestu v pomnilniku. Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zdravo! > A je poj tole v Cju neki tazga: > > Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj > sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napiÅ¡em funkcijo > ki ji podam int ki pomeni Å¡tevilko funkcije oz. index v tabeli, in mi ta > funkcija nato vrne pointer na to funkcijo. > > A je to to, al to ni to ??? Ne da ti vrne pointer na funkcijo, ampak da tisto funkcijo poklice. Mimogrede, printf, scanf, getc niso sistemski klici, open pa je. Mitar --------------------------------- Do you Yahoo!? Everyone is raving about the all-new Yahoo! Mail.
-- Lp Miha
