Kaj moramo mi klicat pol funkcije (printf,...) ali sistemske klice (open,
write, read,...) ??

19.10.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:

printf, scanf, getc, .., niso sistemski klici. Vendar jih sigurno
uporabljajo naprej za dostop do I/O.
Pa sej al je reku da je treba sistemske funkcije klicat? Reku je, da je
treba napisat program s katerim klièe¹ funkcijo iz tabele, ki je na
poljubnem mestu v pomnilniku.

Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zdravo!

> A je poj tole v Cju neki tazga:
>
>  Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj
> sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napišem
funkcijo
> ki ji podam int ki pomeni številko funkcije oz. index v tabeli, in mi
ta
> funkcija nato vrne pointer na to funkcijo.
>
> A je to to, al to ni to ???

Ne da ti vrne pointer na funkcijo, ampak da tisto funkcijo poklice.

Mimogrede, printf, scanf, getc niso sistemski klici, open pa je.


Mitar





---------------------------------
Do you Yahoo!?
Everyone is raving about the  all-new Yahoo! Mail.




--
Lp

Miha

Reply via email to