Zdravo! > A je poj tole v Cju neki tazga: > > Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj > sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napišem funkcijo > ki ji podam int ki pomeni številko funkcije oz. index v tabeli, in mi ta > funkcija nato vrne pointer na to funkcijo. > > A je to to, al to ni to ???
Ne da ti vrne pointer na funkcijo, ampak da tisto funkcijo poklice. Mimogrede, printf, scanf, getc niso sistemski klici, open pa je. Mitar
