printf, scanf, getc, .., niso sistemski klici. Vendar jih sigurno uporabljajo
naprej za dostop do I/O.
Pa sej al je reku da je treba sistemske funkcije klicat? Reku je, da je treba
napisat program s katerim klièe¹ funkcijo iz tabele, ki je na poljubnem mestu v
pomnilniku.
Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zdravo!
> A je poj tole v Cju neki tazga:
>
> Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj
> sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napišem funkcijo
> ki ji podam int ki pomeni številko funkcije oz. index v tabeli, in mi ta
> funkcija nato vrne pointer na to funkcijo.
>
> A je to to, al to ni to ???
Ne da ti vrne pointer na funkcijo, ampak da tisto funkcijo poklice.
Mimogrede, printf, scanf, getc niso sistemski klici, open pa je.
Mitar
---------------------------------
Do you Yahoo!?
Everyone is raving about the all-new Yahoo! Mail.