printf, scanf, getc, .., niso sistemski klici. Vendar jih sigurno uporabljajo 
naprej za dostop do I/O. 
Pa sej al je reku da je treba sistemske funkcije klicat? Reku je, da je treba 
napisat program s katerim klièe¹ funkcijo iz tabele, ki je na poljubnem mestu v 
pomnilniku.

Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zdravo!

> A je poj tole v Cju neki tazga:
> 
>  Nafilam eno tabelo pointerjev na funcije s pointerji na nekaj
> sistemskih funkcij npr.: prinf,scanf,getc,open,... in poj napišem funkcijo
> ki ji podam int ki pomeni številko funkcije oz. index v tabeli, in mi ta
> funkcija nato vrne pointer na to funkcijo.
> 
> A je to to, al to ni to ???

Ne da ti vrne pointer na funkcijo, ampak da tisto funkcijo poklice.

Mimogrede, printf, scanf, getc niso sistemski klici, open pa je.


Mitar




                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Everyone is raving about the  all-new Yahoo! Mail.

Reply via email to