Na kak način ste pa do tabele prišli ali ste jo sami napolnili??
2006/10/19, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]>:
Ojla! Miha Jernejčič pravi: > A pol lahko sklepamo da podamo programu poleg stevilke (sis_klica) tudi > ustrezne parametre?? Čemu? Kakšne parametre? Ali ni številka sistemskega klica dovolj, da pokličeš funkcijo? LP, Simon -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38640554471 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
-- Lp Miha
