Na kak način ste pa do tabele prišli ali ste jo sami napolnili??

2006/10/19, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]>:

Ojla!

Miha Jernejčič pravi:
> A pol lahko sklepamo da podamo programu poleg stevilke (sis_klica) tudi
> ustrezne parametre??

Čemu? Kakšne parametre? Ali ni številka sistemskega klica dovolj, da
pokličeš funkcijo?

LP, Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38640554471
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]




--
Lp

Miha

Reply via email to