Sej res nočem bit tečen sam bi pa lepo prosil če mi kdo razloži kaj točno naj ta program, ki ga moramo napisat vrača?? (recimo ob primeru da vrnemo 3-jo rutino iz tabele ali morda 0-to) ??
2006/10/19, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]>:
a lahko kdo na krtako pove kaj se je danes dogajalo na vajah? -- Lp, Jernej
-- Lp Miha
