re

je lahko kdo tako dober in v parih stavkih napise, do kdaj je potrebno
napisati to seminarsko na OS - 4. letnik - informatika. Kaj je potrebno
v seminarski napisati, kako se bo zadeva predstavila? Obstaja kaksen
'template' kako naj bi ta seminarska zgledala? Je profesor se karkoli
dodatnega povedal okoli seminarske ..

Sprasujem zato, ker sem zal manjkal prvi nekaj tednov in zal ne vem
nic .. spletna stran predmeta pa ne nudi dovolj informacij.

lp,
 a.

-- 
BOFH excuse #396:

Mail server hit by UniSpammer.


Reply via email to