re je lahko kdo tako dober in v parih stavkih napise, do kdaj je potrebno napisati to seminarsko na OS - 4. letnik - informatika. Kaj je potrebno v seminarski napisati, kako se bo zadeva predstavila? Obstaja kaksen 'template' kako naj bi ta seminarska zgledala? Je profesor se karkoli dodatnega povedal okoli seminarske ..
Sprasujem zato, ker sem zal manjkal prvi nekaj tednov in zal ne vem nic .. spletna stran predmeta pa ne nudi dovolj informacij. lp, a. -- BOFH excuse #396: Mail server hit by UniSpammer.
