On Wed, 2006-11-29 at 17:23 +0100, Tomaz Kuralt wrote: > Torej je zadeva zrela za vštudentski svet??? Če je, jo bom sporočil na > naslednji seji, ki bo v prihodnji torek ob 11.00. Lahko pa pride tudi > kdo izmed vas.
Pa ne samo PVIS, mislim, da lahko brez problema konkretno spljuvas celo katedro za informatiko. Tudi odnos do predmeta podatkovne baze se v zadnjih nekaj letih ni popravil, pri asistentu Zrnecu, ki ima zdaj celo dokturat. Da ne govorim, da me strasno moti, to zaklepanje PDFjev, gesla za dostop do strani z EMRIS-om itd.. .. lazje dobim dokumente na site-u od NSA-ja. Kje tukaj lokiga?! lp, a. -- Humppa all the way!!
