On Wed, 2006-11-29 at 17:23 +0100, Tomaz Kuralt wrote:
> Torej je zadeva zrela za vštudentski svet??? Če je, jo bom sporočil na
> naslednji seji, ki bo v prihodnji torek ob 11.00. Lahko pa pride tudi
> kdo izmed vas. 

Pa ne samo PVIS, mislim, da lahko brez problema konkretno spljuvas celo
katedro za informatiko. Tudi odnos do predmeta podatkovne baze se v
zadnjih nekaj letih ni popravil, pri asistentu Zrnecu, ki ima zdaj celo
dokturat. Da ne govorim, da me strasno moti, to zaklepanje PDFjev, gesla
za dostop do strani z EMRIS-om itd.. 

.. lazje dobim dokumente na site-u od NSA-ja. Kje tukaj lokiga?!

lp,
 a.


-- 
Humppa all the way!!


Reply via email to