Torej je zadeva zrela za vštudentski svet??? Če je, jo bom sporočil na
naslednji seji, ki bo v prihodnji torek ob 11.00. Lahko pa pride tudi kdo
izmed vas.

 

LP, Tomaž

Reply via email to