Torej je zadeva zrela za vštudentski svet??? Če je, jo bom sporočil na naslednji seji, ki bo v prihodnji torek ob 11.00. Lahko pa pride tudi kdo izmed vas.
LP, Tomaž
Torej je zadeva zrela za vštudentski svet??? Če je, jo bom sporočil na naslednji seji, ki bo v prihodnji torek ob 11.00. Lahko pa pride tudi kdo izmed vas.
LP, Tomaž