To je seminarska naloga. Ne vem kateri del 3. letnika hodi k Robiču na predavanja ker nas je tolko smeri. Pač če misliš da spadaš zraven. Velja to zade sicer pa nebi vedu. Reku je da bo dal tudi nekaj na svojo stran.
On 12/7/06, Matej Tekavcic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sem 3.letnik RS. Mi sproti delamo manjše vaje za + o in - . Verjetno si za nas pod zagovore mislil ustne izpite ali kako?
