Ja, jutri lahko dobiš podpis (saj je pisalo takrat na listu za 29.12 da bo možno dobiti še 12.1.) ali pa v soboto 13.1. (ob 10h).

----- Original Message ----- From: "a" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, January 11, 2007 2:10 PM
Subject: [Friclist] Ekonomika popis


re

se tole; kako lahko zdaj tisti, ki smo bili napisani za 29.12. in je
takrat odpadlo, dobimo frekvecno/inskripcijo pri ekonomiki? A ni nekaj
govoril, da pridemo potem na vrsto na koncu predavanj ali kako? Kdaj bi
naj to bilo? Jutri??

a.




Reply via email to