Hehe. Itak. Samo tega pač ne narediš dokler nimaš obeh ekonomik vpisanih.
lp On 1/12/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mu za vse lahko vrnes. V casu delas, ker je drzava v kurcu in studentom ne da dost $ + urnik na fri je tok v kurcu, da ne znajo sestavt homogenega urnika. In tudi studentom je zal, da moramo profesorjem na skrivaj praskat avtomobile in jih cakat v grmovju, namesto da bi jih lahko vsem na očem fajn sklofotali. Andrej Spilak wrote: > ...in potem ti bo držal 5 minutno pridigo kako je pomembno hoditi na > predavanja, povedat mu boš moral kaj sploh delaš v tem času ko nisi na > predavanjih in zajamral bo kako mu je včasih žal, da se študentov ne sme > tepst. Ampak frekvenco boš pa verjetno dobil. > > lp > > > > On 1/11/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> Jure Cerjak wrote: >> > kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za >> frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil? >> > >> >> Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na >> govorilnih. >> >> >> >>
