Hehe. Itak. Samo tega pač ne narediš dokler nimaš obeh ekonomik vpisanih.

lp


On 1/12/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Mu za vse lahko vrnes. V casu delas, ker je drzava v kurcu in studentom
ne da dost $ + urnik na fri je tok v kurcu, da ne znajo sestavt
homogenega urnika. In tudi studentom je zal, da moramo profesorjem na
skrivaj praskat avtomobile in jih cakat v grmovju, namesto da bi jih
lahko vsem na očem fajn sklofotali.

Andrej Spilak wrote:
> ...in potem ti bo držal 5 minutno pridigo kako je pomembno hoditi na
> predavanja, povedat mu boš moral kaj sploh delaš v tem času ko nisi na
> predavanjih in zajamral bo kako mu je včasih žal, da se študentov ne sme
> tepst. Ampak frekvenco boš pa verjetno dobil.
>
> lp
>
>
>
> On 1/11/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> Jure Cerjak wrote:
>> > kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za
>> frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat
zavil?
>> >
>>
>> Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na
>> govorilnih.
>>
>>
>>
>>



Reply via email to