Jure Cerjak wrote:
kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil?
Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na govorilnih.
Jure Cerjak wrote:
kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil?
Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na govorilnih.