Mu za vse lahko vrnes. V casu delas, ker je drzava v kurcu in studentom
ne da dost $ + urnik na fri je tok v kurcu, da ne znajo sestavt
homogenega urnika. In tudi studentom je zal, da moramo profesorjem na
skrivaj praskat avtomobile in jih cakat v grmovju, namesto da bi jih
lahko vsem na očem fajn sklofotali.
Andrej Spilak wrote:
...in potem ti bo držal 5 minutno pridigo kako je pomembno hoditi na
predavanja, povedat mu boš moral kaj sploh delaš v tem času ko nisi na
predavanjih in zajamral bo kako mu je včasih žal, da se študentov ne sme
tepst. Ampak frekvenco boš pa verjetno dobil.
lp
On 1/11/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jure Cerjak wrote:
> kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za
frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil?
>
Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na
govorilnih.