...in potem ti bo držal 5 minutno pridigo kako je pomembno hoditi na
predavanja, povedat mu boš moral kaj sploh delaš v tem času ko nisi na
predavanjih in zajamral bo kako mu je včasih žal, da se študentov ne sme
tepst. Ampak frekvenco boš pa verjetno dobil.

lp



On 1/11/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jure Cerjak wrote:
> kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za
frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil?
>

Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na govorilnih.




Reply via email to