...in potem ti bo držal 5 minutno pridigo kako je pomembno hoditi na predavanja, povedat mu boš moral kaj sploh delaš v tem času ko nisi na predavanjih in zajamral bo kako mu je včasih žal, da se študentov ne sme tepst. Ampak frekvenco boš pa verjetno dobil.
lp On 1/11/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jure Cerjak wrote: > kaj pa ce mas samo inskripcijo pa si se pozabil napisat na list za frekvenco... A mislite da se lahk jutr tam pojavim ali mi bo vrat zavil? > Gres do njega in ti bo verjetno reku, da se oglasi kasneje na govorilnih.
