Kokr vem, lahko dobis vec moznih ocen. VP pomen, da si samo mal zajebu, pa se ti kolokvij ohrani, pol mas eno, k si total zajebu, mors it naslednjic tud na pisno, pol pa tretjo, sicer ne vem zakaj posebi, ce te dobi da si plonku. Tuki mors pol tud se enkrat oboje delat.
On 13/01/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sam tega sicer ne vem, me pa zanima ali kolokvij velja četudi prvič teorije ne narediš oz. zavrneš oceno? LP,
-- lp, Domen Gostincar
