V kleti pri matematikih ... 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of luka
kokalj
Sent: Thursday, January 18, 2007 10:46 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007

A kdo ve kje ma Robič kabinet?

2007/1/17, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> po moje ja, ker ni nič spraševal al pa razporejal folka. enostavno je 
> samo razdelil teste in še povedal, da se lahko po 5 min še premisliš, 
> potem ko vidiš naloge in ti vrne prijavnico.
>
> On 1/17/07, Jure Balabanic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Izpit pa je bil isti za 3. letnik RS in za 4. letnik INF?
> >
> >
> >
> >
> > Na sre, 17 jan 2007 ob 18:27:49, je Jernej Vrcko napisal-a:
> >
> > > danes je bil izpit povsem identičen:
> > > http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-01-27.zip
> > > tako da možno, da bo naslednji enak:
> > > http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-02-09.zip
> > >
> > > hmmm... upajmo! :)
> > >
> > > On 1/17/07, luka kokalj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > >
> > > > kaj kaj vse se je treba naučit :P
> > > >
> > > > 2007/1/17, Nejc <[EMAIL PROTECTED]>:
> > > > >
> > > > > Danasnji izpit je bil enak kot je objavljen na fri info (tist, 
> > > > > ki
> > ima
> > > > prvo
> > > > > vprasanje kaj je spooling).
> > > > >
> > > > > Ker je bla lansko leto zgodba ista, tistim ki greste na drugi 
> > > > > rok, priporocam, da se naucite ta drug izpit, ki je objavljen 
> > > > > na fri
> info
> > res
> > > > > dobro, ker je precejsnja verjetnost, da boste enakega pisal ;)
> > > > >
> > > > > Lp
> > > > > Nejc
> > > > >
> > > > > -----Original Message-----
> > > > > From: [EMAIL PROTECTED]
> > > > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] 
> > > > > On
> > Behalf
> > > > Of
> > > > > Lovro
> > > > > Sent: 15. januar 2007 23:11
> > > > > To: FRIClist
> > > > > Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007
> > > > >
> > > > > Sent: 14. januar 2007 21:30
> > > > > To: FRIClist
> > > > > Subject: Re: [Friclist] OS izpit
> > > > >
> > > > > izpit je ob 9h v P4
> > > > >
> > > > > http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
> > > > > (desno pod sliko pise)
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > > Jernej Svetek wrote:
> > > > > > Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje?
> > > > > >
> > > > > > LP, Jernej
> > > > > >
> > > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > >
> > >
> > >
> > >
> > > --
> > > Jernej Vrčko
> > > Cesta 4.julija 62
> > > 8270 Krško, Slovenija
> > > GSM: 040 45 46 41
> > > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
> > > SKYPE: kekecpasteta
> >
> >
> >
> > ____________________
> > http://www.email.si/
> >
> >
> >
>
>
> --
> Jernej Vrčko
> Cesta 4.julija 62
> 8270 Krško, Slovenija
> GSM: 040 45 46 41
> MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
> SKYPE: kekecpasteta
>


Reply via email to