mene pa: - vtičnice - fork - seminarska (če je ne bi dal na njegovo mizo ko sem prišel not, bi se verjetno še temu izognil)
lp On 1/19/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mene je vprašal: - sistemske ukaze - prekinitve - pa seminarsko sem mu razlozu kako in kaj.. On 1/19/07, Tomaž Paternoster <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > vecina je blo vprasanih neki od sinhronizacijskih problemov (Test&set, > proizvajalec in porabnik, lačni filozofi,...) > slisat je pa zelel vse o tem, od samega problema do omenjenih resitev in > clo > potipa kolk so ti zadeve kej jasne. > mene je spraseval zakaj problema Proizvajalec in porabnik ne resimo s > preprostim stevcem, zakaj ravno semafor. > > sprasval je pa tud z zacetka skripte npr. kaj je naloga OS pa klasika kot > karkol o nitih in procesih,.... > > robic je zlo fer in dejansko isce vsako trohico znanja, ki se ti skriva > nekje v glavi :) > > lp, Pater > ----- Original Message ----- > From: "Nejc" <[EMAIL PROTECTED]> > To: "'FRIClist'" <[email protected]> > Sent: Friday, January 19, 2007 6:12 PM > Subject: RE: [Friclist] OS - 17.1.2007 > > > Mel ustne. > > Sprasval je snov iz skripte, in ksnga tud kej iz seminarske naloge. > > Je pa dokaj fer, tud ce ne znas se kr pogovarja s tabo in se trud da bi ti > tok razlozu, da se vsaj kej spomns, vsaj pr men je blo tko. > > Se posebi se mi zdi je bil osredotocen na zadnjih ene 20 strani iz > skripte. > > Lp > Nejc > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Jošt Pristavec > Sent: 19. januar 2007 18:03 > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007 > > Ste imeli ustne, kako je blo ? > > > > On 19/01/07, Ga > > sper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Dne četrtek 18 januar 2007 22:49 je Sinisa Jancic napisal(a): > > > V kleti pri matematikih ... > > > > Ne, z odhodom Vilfana je zavzel njegov kabinet. > > > > > > > > > -- > Jošt Pristavec > > > >
