mene pa:
- vtičnice
- fork
- seminarska (če je ne bi dal na njegovo mizo ko sem prišel not, bi se
verjetno še temu izognil)


lp


On 1/19/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Mene je vprašal:
- sistemske ukaze
- prekinitve
- pa seminarsko sem mu razlozu kako in kaj..

On 1/19/07, Tomaž Paternoster <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> vecina je blo vprasanih neki od sinhronizacijskih problemov (Test&set,
> proizvajalec in porabnik, lačni filozofi,...)
> slisat je pa zelel vse o tem, od samega problema do omenjenih resitev in
> clo
> potipa kolk so ti zadeve kej jasne.
> mene je spraseval zakaj problema Proizvajalec in porabnik ne resimo s
> preprostim stevcem, zakaj ravno semafor.
>
> sprasval je pa tud z zacetka skripte npr. kaj je naloga OS pa klasika
kot
> karkol o nitih in procesih,....
>
> robic je zlo fer in dejansko isce vsako trohico znanja, ki se ti skriva
> nekje v glavi :)
>
> lp, Pater
> ----- Original Message -----
> From: "Nejc" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "'FRIClist'" <[email protected]>
> Sent: Friday, January 19, 2007 6:12 PM
> Subject: RE: [Friclist] OS - 17.1.2007
>
>
> Mel ustne.
>
> Sprasval je snov iz skripte, in ksnga tud kej iz seminarske naloge.
>
> Je pa dokaj fer, tud ce ne znas se kr pogovarja s tabo in se trud da bi
ti
> tok razlozu, da se vsaj kej spomns, vsaj pr men je blo tko.
>
> Se posebi se mi zdi je bil osredotocen na zadnjih ene 20 strani iz
> skripte.
>
> Lp
> Nejc
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of
> Jošt Pristavec
> Sent: 19. januar 2007 18:03
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007
>
> Ste imeli ustne, kako je blo ?
>
>
>
> On 19/01/07, Ga
>
> sper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Dne četrtek 18 januar 2007 22:49 je Sinisa Jancic napisal(a):
> > > V kleti pri matematikih ...
> >
> > Ne, z odhodom Vilfana je zavzel njegov kabinet.
> >
> >
> >
>
>
> --
> Jošt Pristavec
>
>
>
>

Reply via email to