Ste imeli ustne, kako je blo ?
On 19/01/07, Ga sper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dne četrtek 18 januar 2007 22:49 je Sinisa Jancic napisal(a): > V kleti pri matematikih ... Ne, z odhodom Vilfana je zavzel njegov kabinet.
-- Jošt Pristavec
Ste imeli ustne, kako je blo ?
On 19/01/07, Ga sper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dne četrtek 18 januar 2007 22:49 je Sinisa Jancic napisal(a): > V kleti pri matematikih ... Ne, z odhodom Vilfana je zavzel njegov kabinet.
-- Jošt Pristavec