Mene je vprašal: - sistemske ukaze - prekinitve - pa seminarsko sem mu razlozu kako in kaj..
On 1/19/07, Tomaž Paternoster <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
vecina je blo vprasanih neki od sinhronizacijskih problemov (Test&set, proizvajalec in porabnik, lačni filozofi,...) slisat je pa zelel vse o tem, od samega problema do omenjenih resitev in clo potipa kolk so ti zadeve kej jasne. mene je spraseval zakaj problema Proizvajalec in porabnik ne resimo s preprostim stevcem, zakaj ravno semafor. sprasval je pa tud z zacetka skripte npr. kaj je naloga OS pa klasika kot karkol o nitih in procesih,.... robic je zlo fer in dejansko isce vsako trohico znanja, ki se ti skriva nekje v glavi :) lp, Pater ----- Original Message ----- From: "Nejc" <[EMAIL PROTECTED]> To: "'FRIClist'" <[email protected]> Sent: Friday, January 19, 2007 6:12 PM Subject: RE: [Friclist] OS - 17.1.2007 Mel ustne. Sprasval je snov iz skripte, in ksnga tud kej iz seminarske naloge. Je pa dokaj fer, tud ce ne znas se kr pogovarja s tabo in se trud da bi ti tok razlozu, da se vsaj kej spomns, vsaj pr men je blo tko. Se posebi se mi zdi je bil osredotocen na zadnjih ene 20 strani iz skripte. Lp Nejc -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jošt Pristavec Sent: 19. januar 2007 18:03 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007 Ste imeli ustne, kako je blo ? On 19/01/07, Ga sper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Dne četrtek 18 januar 2007 22:49 je Sinisa Jancic napisal(a): > > V kleti pri matematikih ... > > Ne, z odhodom Vilfana je zavzel njegov kabinet. > > > -- Jošt Pristavec
