Napisal seminarsko na podlagi predloge, zdej pa ne vem:
Kater slog je treba uporabit za normalno besedilo med naslovi???
Kater slog je treba uporabiti za tabelo??
...
Pa še to kakšna je zahtevana velikost pisave normalnega teksta?

Marko

 
---------------------------------
The fish are biting.
 Get more visitors on your site using Yahoo! Search Marketing.

Reply via email to