sej ti vse piše

pisava ne sme bit večja od 12, za naslove uporabš une k so v predlogi !

On 21/01/07, Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Napisal seminarsko na podlagi predloge, zdej pa ne vem:
Kater slog je treba uporabit za normalno besedilo med naslovi???
Kater slog je treba uporabiti za tabelo??
...
Pa še to kakšna je zahtevana velikost pisave normalnega teksta?

Marko


---------------------------------
The fish are biting.
Get more visitors on your site using Yahoo! Search Marketing.




--
Jošt Pristavec

Reply via email to