sej ti vse piše pisava ne sme bit večja od 12, za naslove uporabš une k so v predlogi !
On 21/01/07, Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Napisal seminarsko na podlagi predloge, zdej pa ne vem: Kater slog je treba uporabit za normalno besedilo med naslovi??? Kater slog je treba uporabiti za tabelo?? ... Pa še to kakšna je zahtevana velikost pisave normalnega teksta? Marko --------------------------------- The fish are biting. Get more visitors on your site using Yahoo! Search Marketing.
-- Jošt Pristavec
