Hvala, res pise. :) Jot Pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: sej ti vse pi¹e
pisava ne sme bit veèja od 12, za naslove uporab¹ une k so v predlogi ! On 21/01/07, Marko Kotar wrote: > > Napisal seminarsko na podlagi predloge, zdej pa ne vem: > Kater slog je treba uporabit za normalno besedilo med naslovi??? > Kater slog je treba uporabiti za tabelo?? > ... > Pa ¹e to kak¹na je zahtevana velikost pisave normalnega teksta? > > Marko > > > --------------------------------- > The fish are biting. > Get more visitors on your site using Yahoo! Search Marketing. > -- Jo¹t Pristavec --------------------------------- Bored stiff? Loosen up... Download and play hundreds of games for free on Yahoo! Games.
