Hvala, res pise.  :) 

Jošt Pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: sej ti vse pi¹e

pisava ne sme bit veèja od 12, za naslove uporab¹ une k so v predlogi !

On 21/01/07, Marko Kotar  wrote:
>
> Napisal seminarsko na podlagi predloge, zdej pa ne vem:
> Kater slog je treba uporabit za normalno besedilo med naslovi???
> Kater slog je treba uporabiti za tabelo??
> ...
> Pa ¹e to kak¹na je zahtevana velikost pisave normalnega teksta?
>
> Marko
>
>
> ---------------------------------
> The fish are biting.
> Get more visitors on your site using Yahoo! Search Marketing.
>



-- 
Jo¹t Pristavec


 
---------------------------------
Bored stiff? Loosen up...
Download and play hundreds of games for free on Yahoo! Games.

Reply via email to