On Mon, Jan 12, 2004 at 10:08:12AM +0100, Jakub Bogusz wrote: > wrrrr, kto zepsuł rpm-a na alphie???
Ja psułem tylko rpmbuild...
Możliwe że w używanym snapshocie jest jakiś babol.
Pozdrowienia,
Jacek
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
