On Mon, Jan 12, 2004 at 10:12:36AM +0100, Jacek Konieczny wrote:
> On Mon, Jan 12, 2004 at 10:08:12AM +0100, Jakub Bogusz wrote:
> > wrrrr, kto zepsuł rpm-a na alphie???
> 
> Ja psułem tylko rpmbuild... 

/bin/rpm tego nie rusza - musi być coś innego...
bt pokazuje, że niby w funkcji ngettext() - ale locale są wyłączone.

> Możliwe że w używanym snapshocie jest jakiś babol.

I jeszcze śmieci unaligned trapami :/


Na razie nie ma co puszczać za dużo pakietów na buildery do czasu
rozwiązania problemu - i tak by trzeba było potem powtarzać.


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym