On Mon, Jan 12, 2004 at 10:12:36AM +0100, Jacek Konieczny wrote: > On Mon, Jan 12, 2004 at 10:08:12AM +0100, Jakub Bogusz wrote: > > wrrrr, kto zepsuł rpm-a na alphie??? > > Ja psułem tylko rpmbuild...
/bin/rpm tego nie rusza - musi być coś innego... bt pokazuje, że niby w funkcji ngettext() - ale locale są wyłączone. > Możliwe że w używanym snapshocie jest jakiś babol. I jeszcze śmieci unaligned trapami :/ Na razie nie ma co puszczać za dużo pakietów na buildery do czasu rozwiązania problemu - i tak by trzeba było potem powtarzać. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
