On Mon, Jan 12, 2004 at 18:08:01 +0100, Jacek Konieczny wrote:

> Spróbuj glibc'a. Nowy glibc daje nam chyba tylko TLS/NPTL które i tak
> mamy wyłączone,

Z TLS-em są problemy z czymś innym niż nVidia? Bo sterowniki te mają
wersję z TLS-em (jest też bcond), kwestia dodania odpowiedniego
Conflicts.

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym