On Mon, Jan 12, 2004 at 18:08:01 +0100, Jacek Konieczny wrote: > Spróbuj glibc'a. Nowy glibc daje nam chyba tylko TLS/NPTL które i tak > mamy wyłączone,
Z TLS-em są problemy z czymś innym niż nVidia? Bo sterowniki te mają wersję z TLS-em (jest też bcond), kwestia dodania odpowiedniego Conflicts. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
