On Mon, Jan 12, 2004 at 05:33:12PM +0100, Jakub Bogusz wrote:
> Czyli na razie z Ac stoimy :/
> Próbować cofnąć rpm-a albo glibca?

Spróbuj glibc'a. Nowy glibc daje nam chyba tylko TLS/NPTL które i tak
mamy wyłączone, a nowy rpm teoretycznie lepszą obsługę selinux (jak jest
w praktyce każdy widzi) i kolorowanie plików (to będzie trzeba
wprowadzić, żeby biarch AMD64 miało sens).

Jeżeli zmiana glibc nie pomoże, to można spróbować zmienić rpm. Teraz i
tak są buildery tak rozjechane, że parę drobnych eksperymentów już
bardzo tego nie popsuje....

Ale będzie trzeba spróbować to wreszcie wyrównać (z poprawką na AMD64
- tam niektóre rzeczy będą musiały pozostać nowsze, bo starych nikt nie
będzie branchował i poprawiał).

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym