On Mon, Jan 12, 2004 at 06:08:01PM +0100, Jacek Konieczny wrote: > Ale będzie trzeba spróbować to wreszcie wyrównać (z poprawką na AMD64 > - tam niektóre rzeczy będą musiały pozostać nowsze, bo starych nikt nie > będzie branchował i poprawiał). ee.. to raczej przebudowac te nowsze wszedzie.. jak dla mnie. Moze przedluzy to calosc o kilka dni, ale i tak inf+kilka dni=inf ;)
> Jacek -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
