On Mon, Jan 12, 2004 at 06:08:01PM +0100, Jacek Konieczny wrote:
> Ale będzie trzeba spróbować to wreszcie wyrównać (z poprawką na AMD64
> - tam niektóre rzeczy będą musiały pozostać nowsze, bo starych nikt nie
> będzie branchował i poprawiał).
ee.. to raczej przebudowac te nowsze wszedzie.. jak dla mnie.
Moze przedluzy to calosc o kilka dni, ale i tak inf+kilka dni=inf ;)

>         Jacek

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym