On Sat, Jan 17, 2004 at 18:06:28 +0100, Piotr Szymanski wrote:
> > Jeśli mi pluje rpm po stderr błędami, to coś jest nie tak. Osoba, która
> > wprowadziła ten 'ficzer' proszona o jego usunięcie.
> Uzywaj jajka z wylaczonym selinux.
Ja takiego używam. A musiałem do rpm/macros dorzucić:
%__file_context_path %{nil}
(zresztą zgodnie z sugestią, która była na tej liście).
--
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles