On Sat, Jan 17, 2004 at 18:06:28 +0100, Piotr Szymanski wrote:

> > Jeśli mi pluje rpm po stderr błędami, to coś jest nie tak. Osoba, która
> > wprowadziła ten 'ficzer' proszona o jego usunięcie.
> Uzywaj jajka z wylaczonym selinux.

Ja takiego używam. A musiałem do rpm/macros dorzucić:

%__file_context_path %{nil}

(zresztą zgodnie z sugestią, która była na tej liście).

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym