Użytkownik Mariusz Mazur napisał:
Oki, ale na stdout. Kiedy zapatchujesz? :)
Już zapatchowałem. Na stderr bo to w końcu swego rodzaju bład tak czy owak.
Tekst jest mi właściwie obojętny, ale to ma iść na stdout. Jak wsadzam poldka
do crona, to chcę dostawać informacje o błędach, a nie te pierdoły.
"grep -v" Twoim przyjacielem :)
Pozdrawiam
Beorn
--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz <[EMAIL PROTECTED]> http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O M- V- PS PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e h! r-- y+
----------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles