On Sunday 18 of January 2004 21:28, Paweł Gołaszewski wrote:
> Nie przesadzaj. To jest twoje widzi-misie.
> Błąd jest błędem i powinien iść na stderr, nie kombinuj.
>
> To, że tobie nie podoba się nie jest święte. Pomyśl lepiej co zrobić, żeby
> błąd się nie pojawiał, poza wywaleniem supportu. Zmiana stderr na stdout
> to jest błąd.
Jeśli to jest błąd, to ten który go wywołał niech go naprawi. W *jakikolwiek*
sposób.
Jeśli natomiast jest to jak najbardziej tolerowana sytuacja, to niech to leci
na stdout.
Chyba mogę wymagać, żeby domyślna instalacja nie pluła błędami?
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles